محل تبلیغات شما

جوراب توری با کفش پاشنه بلند

به عکس زیر نگاه کنید. این عکس حتما برای آقایانجذاب خواهد بود. برای خانم ها هم جذابیت خاص خودش را دارد. اما در این عکس نکاتینیز وجود دارد.

کفش پاشنه بلند با جوراب توری

ابتدا این مسئله را باید در نظر بگیرید که کفشبا پاشنه 10 سانت برای کمر خانم بسیار مضر است. اگر برای مهمانی یا جلسه ای خاصمجبور هستید همچین کفشی بپوشید، سعی کنید خیلی کم راه بروید. حتما با ماشین شخصیبروید و یا تا قبل از محل قرار ملاقات کفش ورزشی بپوشد و قبل از قرار کفش های خودرا عوض کنید.

یادم می آید در دفتری در جردن کار می کردم. مدیرخانمی داشتیم که همیشه کفش های پاشنه بلند با جوراب نازک می پوشید. مانده بودم کهچطور می تواند این همه روز دوام بیاورد. برای خودم که دختر هستم، پوشیدن کفش پاشنهبلند 10 سانتی خیلی سخت است.

یک روز که زود رسیده بودم و در پارکینگ مشغولچرت زدن بودم، دیدم که خانم مدیر رسید. با تعجب دیدم که کفش ورزشی به پا دارد.

از ماشین که پیاده شد، کفش های خود را درآورد.جوراب های رنگ پا و نازک به پا کرد و کفش های پاشنه بلند خود را از صندوق عقبماشین خارج کرد و پوشید.

اینجا بود که به رمز کار او پی بردم. یادتانباشد، کفش پاشنه بلند برای زن در محل کار قدرت و جذابیت می آورد.

جوراب زنونه ساق بلند و آخرین روزهای سال 98

چطور همیشه تیپ و ظاهر خوشتیپ داشته باشم؟

نکات استایل و فشن مربوط به جوراب های ساق بلند زنانه

کفش ,پاشنه ,های ,جوراب ,ماشین ,خانم ,پاشنه بلند ,کفش های ,کفش پاشنه ,خود را ,دیدم که

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

procimnave Carl's notes زندگی با غــم زیباست ... valsubcgesgie دوستانه 1 ورزش ایران و جهان , بیوگرافی (زندگی نامه) بازیکنان فوتبال ایران و جهان ematapex انتشارات سطر و قلم isisnyhi nascyastunab