محل تبلیغات شما
جوراب زنونه ساق بلند و آخرین روزهای سال 98
امروز آخرین روز کاری سال 98 بود و من با ترس شدید روزانه از خانه خارج شدم و سوار ماشین شدم تا به سر کار برم.
جوراب زنونه

خیلی دوست که مثل عکس بالا تیپ بزنم و سوار ماشین 206 م بشم و روز آخر سال رو متفاوت تموم کنم، ولی خب میدونید که نمیشه.
از ترس کرونا گرفتن نگم براتون که به شدت کارهای روزمره مارو تحت تاثیر قرار داده.
25 روز با ترس و لرز از خونه در میاییم و همه جا رو اسپری الکل می زنیم.
سر کار هم که اصلن نمیشه حتی چایی خورد، چه برسه به غذا. بنده خدا مش قربون هرچی اصرار می کنه که بابا دستامو بیست بار از صبح شستم، باز به دل من نمی شینه.
خلاصه از تیپ دوست داشتنی پایان سال داشتم می گفتم براتون.
من این جوراب زنونه رو پوشیدم. کمی کلفت بود و گرم، اما استایل شیک و قشنگی داره.
جلو آینه یخورده قدم زدم، بعد این تیپ رو با کفش پاشنه بلند ست کردم که خیلی خوب از آب دراومد.
اما با دامن کوتاه که نمیشه از خونه در اومد! پس چیکار کردم؟
از روی جوراب زنونه ساق بلند، یه شلوار پارچه ای نازک پوشیدم و بعدشم کفش های پاشنه بلند رو.
وقتی رسیدم به شرکت، جوری قدم میزدم که انگار امروز فقط روز منه.
همه باید بهم احترام بذارن و بهم لبخند بزنن.
رفتم تو بخش بازرسی و دیدم چند کارمند اصول اولیه بهداشتی رو رعایت نکردن.
یعنی آنچنان چشم غره ای بهشون رفتم که فکر کنم دیگه یادشون نره برای جلو گیری از کرونا ، بهداشت رو رعایت کنن.
الان که خونه نشستم، به فکر سال بعدم. خب این چند هفته که تو خونه ایم چطور میخواد بگذره.
اصلن کرونا قراره تموم بشه یا اینکه تهدید هر ساله مونه!
داشتم فکر می کردم که زبان انگلیسی رو با فیلم تقویت کنم و برای سال بعد پیشرفت چشمگیری داشته باشم.
بهتر از نشستن و غصه خوردنه، نه؟

پس بریم که داشته باشیم. دوباره براتون خواهم نوشت از تیپی که قرار بود برای عید سال 99 بزنم.

جوراب زنونه ساق بلند و آخرین روزهای سال 98

چطور همیشه تیپ و ظاهر خوشتیپ داشته باشم؟

نکات استایل و فشن مربوط به جوراب های ساق بلند زنانه

سال ,رو ,روز ,جوراب ,زنونه ,خونه ,جوراب زنونه ,زنونه ساق ,پاشنه بلند ,رو با ,کردم که

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دهکده Diane's style دنیای خاطرات شهریار./ tresserpoper خدای غریب داستان های قرآن intilciper jumpcamopart روبینا بازار نوای دیوانگان حضرت زینب