محل تبلیغات شما
چطور همیشه تیپ و ظاهر خوشتیپ داشته باشم؟

دیدید بعضیا همیشه خوشتیپ هستند و تو هرجا حتی غیر از مهمونی هم لباس خوش استایل میپوشن؟ ما یک همکاری توی شرکت داشتیم که اینجوری بود. اسمش خانم کاووسی بود و همیشه لباس هایی به تن داشت که جذاب بودن.
همیشه اتو کشیده و مرتب و رنگ لباس هاش همیشه چشم نواز بودن. همیشه برام سوال بوده که این خانم چرا همیشه لباس های جذاب داره. آیا انقدر پول داره که هر هفته و هر ماه یک دست لباس نو می خره؟

دیگه طاقت نیاوردم یه روز به ناهار دعوتش کردم و حرف دلم رو زدم. گفتم خیلی از استایل لباس پوشیدنت خوشم میاد از طرفی تو هم اندازه من حقوق میگیری، پس چجور اینقدر لباس های خوشگل داری و هر ماه یک دست عوض می کنی.
خانم کاووسی شروع کرد بهم توضیح دادن که همه ی اینها از مبحثی شروع شد به نام استایل شخصی.
گفت من دوره پرزنت حرفه ای رفتم و در اونجا یک مبحثی بود به نام نحوه لباس پوشیدن و Dress code .
در این دوره ترکیب رنگ ها، نوع لباس نه و نحوه لباس پوشیدن رو بهمون گفتن. مثلا گفتن اول سال که لباس های خود رو میخرید از بهترین کیفیت انتخاب کنید تا کل سال لباس نو باشد.
وقتی کیفیت لباس خوب باشد ، لباس رو می تونی چند سال بپوشی. اگر می خوای مثل من باشی به نکات زیر عمل کن.

نکات مربوط به تیپ و فشن و استایل برای لباس زنونه
1.    یک آدم معروف یا سلبریتی پیدا کن که از تیپش خوشت میاد، بعد لباسات رو عین اون ست کن. اونجوری ناخودآگاه شخصیتت هم مثل اون میشه.
2.    سعی کن برای خرید لباس یک مزون و بوتیک شخصی داشتی باشی یا مثلا یه برند و فروشگاه اینترنتی پیدا کن و لباس های خودت رو با اطمینان از اونجا بخر.
3.    سعی کن جوری لباس بپوشی که راحت باشی. همیشه برای دل خودت لباس بخر و به مد و فشن دقت نکن.

نکات مهم لباس پوشیدن:
  • توی اینستاگرام دنبال پیج هایی باش که مد روز رو تبلیغ می کنن. اینجوری همیشه مد های جدید جلو چشمته.
  • لباس های کهنه و از مد افتاده رو از کمد لباس هات در بیار و بده به افراد فقیر.
  • همیشه لباس هات رو تمیز و اتو کرده نگه دار.
مطالب مرتبط: نکات استایل و فشن مربوط به جوراب های ساق بلند نه

جوراب زنونه ساق بلند و آخرین روزهای سال 98

چطور همیشه تیپ و ظاهر خوشتیپ داشته باشم؟

نکات استایل و فشن مربوط به جوراب های ساق بلند زنانه

لباس ,رو ,های ,کن ,استایل ,یک ,لباس های ,لباس پوشیدن ,همیشه لباس ,تیپ و ,و فشن ,خوشتیپ داشته باشم؟ ,ظاهر خوشتیپ داشته

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

laigesnabull موسسه حسابداری در رشت ecticysan کمیته راگبی استان تهران keinavoltu سایت شبیه سازی مقالات مهندسی برق مخابرات بچگی phivoselfber leftopepfa puffgiperva